Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomishop.hu és xiaomi.hu...

Xiaomishop.hu és xiaomi.hu telefonjai közti különbségek?

Figyelt kérdés

Konkrétan az lenne a kérdésem, hogy a két üzletben kapható Xiaomi Redmi 3 között van e valami érzékelhető különbség?

Nem a telefon felépítésére gondolok, hanem a vásárláskor felpakolt rom, és meglevő programok közti különbségekre. Persze ha vannak.



2016. márc. 22. 13:15
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Egyik sem "üzlet", csak két NEM HIVATALOS forgalmazó. A forgalmazó alatt értsd azt, hogy ők megveszik a Xiaomi-tól a telefont, és azt árulják remélhetőleg teljesen originál dobozban.
2016. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, ha ilyen egyszerű lenne, akkor nem tenném fel a kérdésemet. A termék bár originál dobozban jön, nem bontatlanul, mivel a telefonok kapnak egy itthoni magyarítást, új romot, kínai programok törlését...

A kérdésemnek pont ez a lényege, hogy a két NEM HIVATALOS forgalmazó Redmi 3-as telefonja közt van-e különbség a fentebb írt részletekben.

Tehát főleg olyantól várok választ, aki valamilyen oknál fogva ismeri mindkét forgalmazó termékeit.

2016. márc. 23. 12:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az Eustock-tól vedd,megbízhatóbbnak tűnnek.
2016. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmi különbség nincs csak az ár. Ha tutira ugyanaz a két modell. Mert vannak a note meg pro meg ki tudja még milyen altípusok is.

ROM-ot pár perc alatt lehet rá tenni. Az nem mérvadó. Óvodás szinte le van írva, hogy hogyan. Kb, mintha egy pendrive-ra másolnál valamit aztán újraindítanád a gépet ami meg frissít közben.

2016. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4.Az a baj hogy a Bootloader-t zárták így ez is egy + nehézség.
2016. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3 Igen, az az oldal áll eddig első helyenn nálam árban. Amúgy érdekességképpen: azért hagytam ki a felsorolásból, mert ők viszont a xiaomi.hu -tól vásárolták a telefonokat :D


#4 Igen, egy modell, az biztos. Viszont ha tegyük fel máshogyan dolgozik a két forgalmazó, akár más saját rommal, akkor nem biztos, hogy az ember szórakozni akar azzal, hogy megszerezze az egyiket, majd másikat, majd vissza az eredeti romot, ha valamiért jobb... persze ez csak feltételezés, valószínűleg semmi alapja nincs ennek, csak kíváncsi voltam, hátha tud valaki konkrét különbséget a konkurenciák között. (:


Viszont ha ennyi idő alatt nem jött elrettentő válasz az egyiktől, másiktól, akkor nem stresszelem magam. Különben mindegyikről csak jót olvastam/hallottam, szóval az ár fog dönteni.


A válaszokat köszönöm!

2016. márc. 25. 22:19
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 21:58

Gyári romot bármikor feltolsz rá.

2016. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!