Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet az ellen tenni, ha...

Mit lehet az ellen tenni, ha nagyon gyorsan merül a telóm, még akkor is, ha hozzá se nyúlok? Lehet valamit ezen javítani, vagy már elromlott?

Figyelt kérdés

2016. márc. 22. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy azért merül gyorsan, mert valamilyen háttérben futó alkalmazás eszi (nekem is szokta, ezt egy újraindítás, rosszabb esetben egy hard reset megoldja) vagy kimúlóban van az akkud. Utóbbi esetben nincs mit tenni, akkucsere a megoldás.
2016. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
még nincs egyéves a telefonom, és elméletileg nem fut semmi a háttérben
2016. márc. 22. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem. Hiába lötem ki én is minden futó progit, merült tovább, kb 20%-ot fél óra alatt. Újraindítás után jó lett. Próbáld meg az újraindítást, ha nem segít, akkor a hard resetet (de ellötte ments mindent számítógépre). Ha nem segít, kuka az akksi.
2016. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!