Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tölt a telefon. Miert?

Nem tölt a telefon. Miert?

Figyelt kérdés
Most este felraktam tölteni, de 9%-nal feljebb nem megy a töltöttsegi szint. Masik töltőt probaltam, kivenni az aksit is, de semmi haszna. 3 hónapos telefon.

2016. márc. 22. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Mert egy xar.
2016. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Várjál már vele valamennyit legalább. 3 perc után nem nagyon látszik a töltés.
2016. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen típusú telefonról van szó?
2016. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Valamit ír? Mondjuk, ne gyári töltő stb? Gyári töltővel próbáld, pár mAh eltérés tilthatja a szoftver a töltését. Nekem szokott ilyen lenni, hogy azt írja nem gyári töltő, pedig az. Ilyenkor beleszoktam fújni a szájjamal, a telefon csatlakozójába meg a töltőbe. Nyílván ne nyálasat fúj, mert rosszabb lesz.
2016. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Képzelheted nem 3 percet vártam csak... Kb fel órája ugy áll 9%-on. Máskor Ennyi idő alatt 20-30%ot siman ment.
2016. márc. 22. 20:43
 6/18 A kérdező kommentje:
Lumia 640 :) koszi az eddigieket, mindjart nekiesek.
2016. márc. 22. 20:44
 7/18 anonim ***** válasza:
De milyen telefonról van szó?
2016. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem ir semmit. Szokásos, alacsony toltottseg, de ezek kivul semmi.
2016. márc. 22. 20:47
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Na szóval...


Ha már több töltővel is próbáltad, és nem működik, akkor... Első lépésként indítsd újra (legalább kétszer-háromszor). Ha nem javul a helyzet, akkor vidd el mobiltelefon szaküzletbe, hogy nézzenek rá. Ha csak ennyi a hiba, nem hiszem, hogy drága lesz a szervizelés - ha szükségessé válik. -> a helyzet megoldódik.


Sajnos a Nokia/Microsoft már jelentősen romlott a korábbi eredményeihez képest. Ha nem oldódna meg a helyzet, én jó szívvel mondom, hogy találj másik márkát. Szerintem az LG, a Huawei és a OnePlus háza táján lenne érdemes körülnézni. :(

2016. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Gyári töltővel töltöd vagy nem? Erre válaszolj már. Ha nem akarod szervizbe vinni vegyél vezeték nélküli töltőt. 3 ezer forint és jó minőségű is.
2016. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!