Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonvásárlás előtt állok,2...

Telefonvásárlás előtt állok,2 kiszemelt telefon közül nem tudok dönteni, segítség?

Figyelt kérdés

Szóval két telefon közül akarnék választani.

Egyik a Xiaomi MI 5 (64gb.)

A másik a Samsung Galaxy S6 (32gb)


Ti melyiket kérnétek. Olyan ne írjon, aki nem ismeri mind két készüléket. Köszönöm!



2016. márc. 23. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért nem tudsz dönteni mert nem tudod mit akarsz.

A legtöbben csak azt nézik hogy minél többet tudjon a pénzért amit otthagy érte.

Én speciel az, hogy a készülék tudja azt amire szükségem van. Az nem baj ha többet is. De ha egyet nem ami nekem kell, akkor megyek tovább.

Írd le a tulajdonságaikat és nézd meg azok közül melyik készülék nyújt többet.

Pl. nekem hiába a 4k kijelző, ha az LCD, akkor inkább AMOLED.

2016. márc. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gergoap ***** válasza:
Nekem pedig pont az AMOLED nem jön be. Nemrég rendeltem egy ilyen hátérvilágítású telefont, de eladom, mert nagyon zavarja a szememet. Olyan, mintha az ember szemébe világítanának folyamatosan, fárasztja a szemet. Ha leveszem a fényerőt, akkor pedig nagyon sötétek a színek, nem szépek. A sima LCD-t órákig tudom nézni gond nélkül. Én egyértelműen a Xiaomit venném. A Samsungra sokan panaszkodnak, túl drága is és nem is olyan jó.
2016. márc. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Nemrég rendeltem egy ilyen hátérvilágítású telefont, "

Az AMOLED nem háttérvilágítással működik.

Lehet hogy hamisítványt vásároltál.

2016. márc. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a xiaomi mi5 mondanám. Azért mert nagyon jól meg van csinálva a rendszere, stabil emellett még jól is néz ki és ugyanannyit tud mint egy S6.
2016. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikusabb a Xiaomi, nagyobb az akku kapacitása is, tovább bírja egy töltéssel.
2016. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is inkább a samsung. Jobban megbízok szoftverfrissítés terén a samsungnál, noha az még nem a legjobb e téren, de inkább mint a xiaomi.
2016. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Egyértelműen a Xiaomi-t mondanám. Én is most akarok venni egyet (Redmi 3), de nekem sokkal megbízhatóbbnak tűnik a márka, mint egy Samsung, még ha csak "kínai" is. Rengeteget olvastam a Redmi 3-ról és nem egyszer kerültek elém a MI 5-ös cikkei. A leírtak alapján nem okoztak még csalódást és ettől is nagyon sokat várnak.

A Samsung meg Samsung. ott külön fizetsz a márkának is.

2016. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Xiaomi.Samsung árának negyedéért kapsz egy közel akkora tudású telefont és ha nem elég a 16/32GB belső tárhely még bővíteni is tudod.
2016. márc. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A MI5 sem bővíthető.

2. A MI5 Többet tud (benchmark téren) mint a S6 (kb 50k ponttal).

Hiába 4k egy kijelző, ha 5" on nézed, ahol a fullhdnál nagyobb felbontást már nem látsz, de jelentősen lassítja a telefont, mert több pixelt kell betöltenie.

2016. márc. 25. 12:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Elnéztem a modellt.Akkor marad a 3310-es,mert atomstabil és nem kér enni.:)
2016. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!