Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone-ra milyen...

Windows Phone-ra milyen zenelejátszó appot ajánlotok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 24. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavaly volt WP-n, nem találtam rá semmi jót. Azt hiszem végül VLC-t használtam.
2016. márc. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a baj a gyári Groove-al?


#1 Jó sokat kereshetted ha egy videólejátszót találtál.

2016. márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Audiót is lejátszik. Egyik lejátszó sem volt képes megjegyezni, hogy hol tartottam, ha leállítottam.


Nem lehetett könyvtáranként lejátszani, ömlesztve adta ki az összes zenét.


Gyakran újra kellett installálni az appot, hogy meglássa az újonnan felmásolt fájlokat.

2016. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Ezekre szerintem még a 8.1 gyári zene lejátszója is képes. Mivel bármikor kiléptem belőle azt a zenét és pont ott játszotta le ahol abbahagytam. Az összes tárterületről szinkronizál, még felhőből is. Ha célzottan akarsz egy külön helyről zenét lejátszani akkor arra való a lejátszási lista. De fájlkezelőből is indíthatod őket. Ha utóbbi kettő nem volt még 8.1-en amit kétlek akkor azt kell mondjam a W10M mobil groove-ja ezekben is jobb lett.
2016. márc. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó a gyári is.
2016. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!