Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem érzékeli a mobiltelefonom...

Nem érzékeli a mobiltelefonom a fülhallgatót, ha beledugom, akkor a telefon hangosan játssza le a zenéket. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Beex M45-ös telefonról van szó. (Tudom, hogy sz*r, nem ezt kérdezem.) Hogyan tudom elérni, hogy a fülhallgatóban szóljon a zene?

2016. márc. 8. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha biztos egyezik a dugaj és a dugó típusa, akkor nincs mese ez az olcsóság ára.

Esetleg vehet vezeték nélküli fülest próbaként.

2016. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 KriszAime válasza:
Igen ez jár az olcsósággal. Nagyon nem fájt volna a gyártónak normális jack csatit csinálni de ott spórolnak ahol lehet. Ha értesz hozzá Szétszeded és megnézed mi a baja. Nem szoftveres a gond nincs csoda alkalmazás ami megoldja. Vagy bele szorult valami vagy letört valami belül, esetleg a forrasztás engedett el. Ha van rá gari akkor hasznosítsd, ha nincs akkor Jöhet a csavarhúzó meg a fejtörés :p
2016. márc. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

nagyon nem mindegy milyen fülhallgatót próbálsz..van néhány füles a fiókomban, bizony hiába 3,5-ös a dzsek dugó, nem mindegyik szólal meg(ahogy kellene)lehet, hogy csak háromérintkezőst fogad, vagy pont fordítva, csak négyérintkezőst...


a készülék nem szar, arra pont jó, amire kell.

2016. márc. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De eddig működött és egyik napról a másikra nem szólalt meg. Pedig ugyanazzal a fülessel próbáltam zenét hallgatni. Esküszöm nem értem mi a baja...
2016. márc. 9. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:

"...a készülék nem szar, arra pont jó, amire kell..."



"...De eddig működött és egyik napról a másikra nem szólalt meg. Pedig ugyanazzal a fülessel próbáltam zenét hallgatni...."


LOL! :-D

2016. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező te sem vagy semmi. Nem gondolod, hogy a kérdés kiírásakor ezt az infót le kellett volna már írnod? Nagyon nem mindegy! Az egy dolog, hogy nem kapsz így megfelelő választ, de még más idejét is feleselgessen pazarlod.
2016. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!