Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapcsol ki a telefonom?

Miért kapcsol ki a telefonom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Karácsonykor kaptam egy Samsung galaxy core prime-ot.Sokat használom ezt a telefont.Mostanában észrevettem azt a hibát,hogy olyan 40% körül mindig kikapcsol. Mi lehet a baja? Mitcsináljak?Nagyon fontos lenne ;(
2016. márc. 24. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz a battery display. Vidd szervízbe, esetleg vegyél egy másik akkut.
2016. márc. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2016. márc. 24. 15:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyèbként ez valami gyári hiba? Vagy én rontottam el?
2016. márc. 25. 00:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha csak most tűnt fel ez a hiba, akkor kérdéses. Az üzemideje is rosszabb vagy csak rosszul jelzi ki?
2016. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát hogyha mondjuk 2 órán keresztül használom töltőn akkor is kikapcsol.Igazábol direkt teszteltem...Most is kikapcsolt.De nem hinném hogy rosszul jelzi ki mivel ha töltőn van nem kéne kikapcsolnia :/
2016. márc. 27. 14:11
 6/7 A kérdező kommentje:
De már nem akarom töltő nélkül használni.Mert lemerül ugye 40% ra akkor kikapcsol és csak akkor indul be ha töltőre rakom,mert 0% ra ment..:/
2016. márc. 27. 14:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megoldodott.
2016. jún. 3. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!