Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet-e még ezzel kezdeni...

Fodorbalu kérdése:

Lehet-e még ezzel kezdeni valamit? Huawei Ascen G300 típusú telefonom tegnap megadta magát, és mikor bekapcsolom, a töltőképernyő befagy, és nem reagál semmire.

Figyelt kérdés
Rákerestem már az interneten, de nem jártam sok sikerrel: azt írták Recovery Mode-ban próbáljam Hard Resetelni, de mikor megnyomtam a gombokat, akkor egy fél másodpercre egy fekete képernyő villant fel, majd egy rózsaszín. Mivel ismerem a Recovery Mode-ot, tudtam, hogy valami nem stimmel. Aztán vettem észre, hogy ez sem reagál semmire. ha valaki esetleg tudna segíteni, esetleg már vele is előfordult, azt kérem, hogyha tud, akkor segítsen!

2016. márc. 24. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
próbálj meg keresni romot hozzá, azt rakd fel
2016. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!