Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás. Samsung...

Telefon vásárlás. Samsung galaxy s7 edge vagy s6 edge?

Figyelt kérdés

Tudd annyival többet az s7 edge hogy megérje a felárat ? Mert néztem a kamerája rol összehasonlításokat, kicsit többet tud, de elhanyagolhatóan. Normál felhasználó lennék akinek nem számít hogy mennyi a teljesítménye csak az hogy ne akadjon. IPhone-t nem szeretnek az ios nem jön be annyira mint az android! A vr támogatottság mindkettőnél megvan vagy csak az s7 edge ban?

Köszi a válaszokat. :)



2016. márc. 24. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

mind a kettő támogatja a vr-t

én az s7-et venném, javították benne az s6 hiányosságait, szóval szerintem megéri a felárat

2016. márc. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is s7. Azt mondják, brutál jól sikerült, plusz mivel újabb modell, tovább kapsz rá szoftverfrissítéseket is. Ha csak nem értesz a root-oláshoz, meg a custom romok felrakásához, akkor ez nem elhanyagolható szempont.
2016. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akar eseten en is fel tudom tenni egyéni rom okat, a régi s3 nal elég sokszor kellet feltennem újabb es újabb rom okat mert eléggé fagyott.

Csak mert s6 edge et 140-150 ezer forintért tudnék szerezni, s7 edget pedig 230 ezerért. Ami elég nagy különbség. De ha tenyleg annyira szuper lenne akkor beleférne, de en nem nagyon látom azt hogy annyival jobb lenne.

2016. márc. 25. 15:37
 4/4 Roland921026 válasza:
Nekem előfizuba 150 be van az s7-em next s csomaggal..
2016. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!