Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tud semmit letölteni...

Miért nem tud semmit letölteni a telefonom play áruházból?

Figyelt kérdés

A telóm már kb. 2 hónapja még frissíteni sem bír, csak a szar programokat amik eleve rajta voltak, és soha meg sem nyitottam őket. Azt írja ki, hogy nincs elég tárhely a telefonomon, de hiába törlök le akármit, nem segít(, pedíg még pár GB szabad). Kipróbáltam már egy csomó mindent, de nem használt.

Kérlek segítsetek.



2016. márc. 25. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így voltam. Semmit nem engedett frissíteni, mert írta, hogy nincs hely, közben meg volt rajta bőven. Azt csináltam, hogy teljesen frissítettem az egész telót. Szóval letörlődött róla kb. minden, olyan volt mintha teljesen új lenne. Aztán visszaraktam rá a dolgokat, de már csak a fontosabb alkamazásokat amiket mindig használok. Azóta jó, bár nem akarom elkiabálni.

L

2016. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A frissítést te engedélyezed. Ha nem engeded akkor nem frissít.
2016. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem nem engedem, hanem rányomok a frissítésre és úgy sem engedi.

Első válaszoló köszönöm, kipróbálom.

2016. márc. 25. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!