Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont kell vennem. Tartok...

Telefont kell vennem. Tartok az okos, érintős telefonoktól. Melyik telefont tudná egy 50-es stupid nő könnyedén megtanulni kezelni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 25. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Anyukám 45 éves. Idén lett neki is okos telefonja(lumia 640 talán, de nem vagyok benne biztos). ő meg a technika 2 külön világ, de most már minden ami képernyő, azt hiszi, hogy érintős is. csak gyakorlás kérdése. Az android és a windows phone viszonylag egyszerű platform. nekem volt mind a kettő viszont androidosat soha többé nem veszek, mert állandóan lefagy. a lumiák sokkal stabilabbak.
2016. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Windows Phoneokat,azokból is Win 8.1 Ha olcsón kell neki,ott a Nokia Lumia 530,de ez kicsi. Ha van pénz,akkor 40 körül a Microsoft Lumia 640
2016. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. márc. 25. 19:01
 4/11 anonim ***** válasza:
A Windows 10 Mobile is jó rendszer és van frissítés 640-re.
2016. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem ez az első androidos okostelefonom, évek óta ilyet használok és nem fagyott le egyik se. Idősebb vagyok a kérdezőnél, az igaz, szinte az elsők között ültettek le a PC elé, mint közszolgát, vagyis tizenegynehány számítógépes múltam van. Nem nehéz megtanulni, de nem a legújabb hiperszuper telefonokkal kellene kezdeni.
2016. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
* tizenegynehány éves
2016. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az android közel sem a legegyszerűbb platform. Én mellette vagyok, mert kihasználom a lehetőségeit. 50 évesnek, ha nem érdekli a technika, jó a Windows, de az IOS is egy egyszerű és zárt OS. Ha androidot veszel, ne vegyél alacsonykategóriásat, hiába csak telefonálásra használja. Ha lefagyogat, csak az idegeit fogja szétb... és utálni fogja.
2016. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg csak telefonálásra használnám.
2016. ápr. 4. 16:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Windóz
2016. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ne tarts tőlük! legyél egy kicsit nyitottabb. lehet, hogy eleinte kicsit nehézkes lesz majd a kezelése, de hidd el hamar belejössz majd, és rájössz, hogy nem nagy dolog az egész.


A barátom nagymamája (70 év fölötti) karácsonyra kapott egy tabletet, hogy tudjon skype-olni a külföldön élő gyerekeivel, unokáival. Eleinte ő is tartott tőle, de most már vígan használja. Múltkor mikor voltunk nála, olyan aranyosan, és lelkesen magyarázta, hogy hogyan tud "szkájolni", meg pasziánszozni rajta, mutogatta nekem, hogy mit hogyan kell. Én pedig csak mosolyogva hallgattam, nagyon jópofa volt a nagyi.

2016. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!