Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ázott iPhone 6 összevissza...

Ázott iPhone 6 összevissza csinál mindent mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sikeresen beleejtettem egy vödör vízbe az iPhone 6om és sikeresen nem vettem észre egyszerre. kb 20-30 mp bent töltött. Mikor kivettem még működött gyors kikapcsoltam de folyton visszakapcsolódik meg van mukulva alig érzékel össze vissza csinál mindent. Mik az esélyeim? Garanciás még van esély ha beviszem szervizbe megcsinálják (ingyen)?
2016. márc. 25. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben olyan biztosításod van ami érvényes erre akkor ingyen lesz. A gyári garancia ugrott.
2016. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tedd bele egy zacskó rizsbe. Nem vicc! Állítólag az magához vonzza a nedvességet.

Youtubon van pár videó is róla.

2016. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet házi praktikákkal kísérletezni, én azért minél hamarabb egy szervizbe vinném el (márkaszervizbe, nem valami "suttyóGSM-be").


Garancia vízbeejtésre nincsen, azzal ne is próbálkozz, ahogy írták, ha van rá biztosításod, akkor őket keresd.

2016. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!