Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Iphone S5-m, amikor...

Van egy Iphone S5-m, amikor átkapcsolom a hátsó kamerára akkor lefagy az egész. Erre mi a megoldás?

Figyelt kérdés

2016. márc. 26. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Nem értek hozzá. De ez szép hogy legalább ezt is tudjuk. Mert eddig csak azt olvastam hogy az iPhone nem fagy le.
2016. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Vicces, hogy amikor egy Apple készülékkel van probléma, akkor rögtön jön a fikázás, de ha más készüléktípusról van szó, akkor azzal semmi gond. Ezzel egyébként a célod ellentét éred el, mivel ezek szerint az Apple cuccok a Te szemedben is valamilyen minőségbeli mércét jelentenek.


Kérdező:

Első körben csinálj egy újraindítást (home + power gombot egyszerre nyomod amíg nem jelenik meg az Apple logó).

Ha nem jön be akkor backup aztán gyárira visszaállítod, és restore-olsz.

2016. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Nem fikáztam csak megjegyeztem. Ne legyél ennyire beképzelt és önérzetes . Én a sajátomat már le FIKÁZTAM mert 35000 ft-os android és lefagyott. No de azért egy 200.000 ft-os telefonnal nehogy ugyan azok a bajok legyenek mint egy 35.000 ft-ossal.
2016. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 200 ezres is "vasból van", lehet rossz, és szoftver fut rajta, ami szintén nem biztos, hogy tökéletesen működik időnként.


Ha a szokásos dolgok megvoltak (sima újraindítás), akkor még egy helyreállítás segíthet rajta, vagy végső esetben még ott az Apple szerviz. Gondolom jailbreak nincs, iOS a legfrissebb.

2016. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!