Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 vagy Samsung Galaxy J5?...

LG G3 vagy Samsung Galaxy J5? Melyik jobb? ( nekem már van egy LG G3asom, szóval pusztán kíváncsiság )

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

"nekem már van egy LG G3"

Akkor vigyázz rá. Még egy darabig jó telefon lesz.

2016. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon vigyázok rá, főleg, mert egyik haveromtól megvettem 40 000-ért, mindennel együtt, szóval nagyon jól jöttem ki vele. Részemről teljesen tökéletes, kaptam hozzá egy olyan aksit is, hogy 0ról 15 perc alatt felviszi 60ra, szóval nagyon jó telefon tényleg. Csak kíváncsi voltam, hofy a samsung, ami sokkal később jött ki, jobb-e, vagy sem. ( nem mintha le akarnán cserélni ) Furcsa mód nekem nem is akadozik, mert láttam, sokan ezt hozzák fel ellene
2016. márc. 27. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:
A kamera képminősége sokkal jobb a J5-nek, de ezen kívül minden másban a G3 sokkal jobb, még ár-érték arányban is, drágább ugyan, de a tudásához képest megéri, a Samsung viszont nem annyira.
2016. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!