Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet e egy meglévő Samsung...

Lehet e egy meglévő Samsung galaxy s6-ot (előfizetéses) lecserélni egy Samsung galaxy s7-re?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Samsung galaxy s6-om van ami a Telekomnál előfizetésés. Az lenne a kérdésem hogy az előfizetést megtartva esetleg egy s7-et kapjak az s6 helyett. Ugy hallottam hogy ez lehetséges hogy az s6-ot vissza adom és akkor az s7-et fizetem tovább a másik helyett tekintve hogy árba az s7 most annyi mint amikor az s6-ot kezdtem fizetni.

Tudom kicsit zavaros de talán a lényeg kivehető. Esetleg ha valaki tud ebben segíteni azt köszönöm!



2016. márc. 27. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, ezt te se gondolod komolyan remélem
2016. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De, komolyan gondolja.

Csak attól még mások nem annyira hülyék mint ahogy elképzeli.

2016. márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Aztán a te megunt S6 os telódat meg eladják valami baleknak, félpénzért. Ugyanígy lehet majd eljárnod az S8 nál meg a következőnél is...
2016. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mostmár tudom miért ilyen kevés a hasznos válasz adás %-otok. Felhívtam egy ismerősömet aki a Telekomnál dolgozik és mondta hogy természetesen lehetséges ez így.

(Mielött jönnének a "akkor miért nem öt kérdezted elöször" kommentek, jelzem azért mert husvét vasárnap nem akartam zavarni.

2016. márc. 27. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
De az ismerősöd sem úgy gondolta ám, hogy ingyen kapod meg az s7-et. Megkapod kedvezményesen az s7-et az előfizetés mellé, de messze nem ingyen.
2016. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom. Nem is gondoltam ingyen.
2016. márc. 27. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak készülék beszámítási akciók, de jobban jársz ha eladod.

Elmondom hogy a párom egyszer vett nekem ajándékba egy mobilt a születésnapomra a szolgáltatónál. Kb 45 ezer forint volt az ára. Ideadta, de én nem lelkesedtem érte. Erre ő megharagudott és visszavitte. Beszámították 5 ezer forintért egy másik árába.

Amikor megtudtam azt hittem lehidalok.

Természetesen az ügyintéző srácot hazafelé menet elkaptam pár pofonra, tudom hogy ez nem segít, de jól esett. Ugyanis ott volt nála az a telefon. Megígértem neki hogy ha a tudomásomra jut hogy még egyszer ilyet csinál, akkor nem állok meg néhány pofonnál.

2016. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Tudom hogy idegesített a dolog , de miért nem a párod pofoztad meg? Az lett volna az alap ilyen dolgokba hogy először megkérdez téged , megbeszélitek és aztán megkapod az ajándékot. A telefonos az csinálta a dolgát és mivel ő a piacról él, neki ezeket a lehetőségeket kikell használni. Bocs! de a párod volt nagyon buta ha ezt vele meglehetett etetni.
2016. márc. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!