Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone, Safari nem nyitja meg...

IPhone, Safari nem nyitja meg az oldalakat, de miért nem?

Figyelt kérdés

Iphone 6, szafariban keresek valamire és a Google amit kidob azt nem bírom megnyitni! Mi lehet az ok?

Csinaltam előzmények törlését, újraindítást és a legfrissebb szoftver van.



2016. márc. 27. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
9.3? Nekem ugyan nem rossz, teljesen mukodokepes, de tobb ismerosom panaszkodik ugyanarra, amire te. Nekem csak az instagram fagy be folyton :ss nyugi, biztos hamarosan jon a frissites.
2016. márc. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen 9.3. Ez megnyugtató hogy nem csak nekem. Varom a frissítést 😊 Köszi a választ
2016. márc. 27. 23:43
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem meg egyszerűen nem hajlandó diktálás után írni mióta 9.3 van rajta. ezen kívül még nem fedeztem fel semmit. bakker, mindenkinél más bug? az oszt igen! :)
2016. márc. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A linkes témára megoldás:

Old fel a telefont, nyomd a power gombot amíg elő nem jön a húzd el a kikapcsoláshoz felület (ne kapcsold ki). Engedd el a power gombot, nyomd meg a home gombot, és tartsd nyomva amíg nem ugrik vissza a kezdőképernyőre.

2016. márc. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!