Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek ha...

Milyen telefont vegyek ha tököm ki van az androiddal, türelmetlen vagyok a wp-hez és nincs pénzem apple-re?

Figyelt kérdés

sok androidos telefont elfogyasztottam kezdve Samsung és sony fronton középkategóriában majd htc és később a samu s3-nál mondtam le a droidról, áttértem wp-re egy lumia 800-al majd egy 930-ast vettem amit annyira szerettem a kezdetekben de a frissítések elodázásai a random bugok és az alkalmazások szűkössége miatt már kissé meguntam...gondolkodtam h visszatérek androidra de bnőm g3-asa még mindig azokat a gyerekhibákat produkálja ami miatt lemondtam a platformról pár éve

az lenne a kérdésem hogy megérné e iPhone-ba pénzt tenni és elégedett lehetnék e egy darabig vagy van már androidos alternatíva ami kielégítené az igényeimet egy darabig?



2016. márc. 29. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem csak Samu-Sony-HTC (bár utóbbi kettőnél aligha nyúlnak mellé) trio létezio az Androidnál - ott van a Meizu, amik eléggé jók (nekem MX3-am volt és az aksi időn kívül más panaszom nem volt [na jó, microSD bővíthetőség nincs a MX szériában, de buhera nélkül is OTG /pl. pendrive/ képes]).

Aztán ott van még a Xiaomi, a Huawei is, de az OnePlus is nagy hírnevett szerzett magának (alacsony PR költségvetéssel lettek olcsóbbak). A Wayteq-nál viszont óvatosnak kell lenni (Kelet-Közép Európai forgalmazó) mert nem mindig jókat adnak el (pl. Talk 5h-al, egy év után már szív az ember).

Igazán a teszteket, felhasználói visszajelzéseket kell nézni az adott telefonnál (irányadóként), amik segítenek a döntésben.

2016. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Androidosból a Huawei csinálja a legstabilabb telefonokat, ezt tapasztalatból meg is erősítem (Ascend P7-em van), közel 1 éve megvan, naponta több órán keresztül használom, és azóta is tökéletesen működik! Illetve sok jót lehet hallani a Huawei-ből kivált Honor, a Xiaomi, a Meizu, és a Doogee szuperálásáról is, szóval szerintem a kínai Androidosokkal nem nyúlhatsz mellé (a tapasztalat nélküli lehurrogásokkal meg ne foglalkozz).

Persze tökéletes telefon nem létezik, egyik márkánál sem garantált, hogy véletlenül nem fogsz ki egy hibás darabot, de ezek alapjába véve nagyon jók.

Egyáltalán mennyi rá a kereted? Mert akkor még ajánlani is tudnék.

2016. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha egy G3 neked "gyerekhibákat" produkál, akkor sztem ott veled van a baj, nem az androiddal. Vagy csak szimplán nem fértek össze. Vegyél egy szifont használtan, aztán ha azzal sem boldogulsz, add el (így sokat nem buksz rajta), és vegyél egy 3310-est.
2016. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem is annyira gyerekhibák ha már ennyire nekemjöttél....másodpercekbe kerül mire fel tudom venni a telefont és néha nem is látni ki hív mert fekete a képernyő...ha gépelni akarok a billzet rendszeresen nem jön elő és emellé a böngésző kéretlenül visszalépeget és ez csak ugy ami nagyon felkur..a többit nem is említve...mindenféle fikázódásmentes kérdésemre pedig légy oly kedves ne fanvéleményt írj, ha nem értesz hozzá ink maradj csendben..tapasztaltabb emberek véleményét vártam...a többieknek köszönöm
2016. márc. 30. 19:32
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

LOL, nem mentem neked és nem írtam fanvéleményt. Telefonokkal dolgozom, látok egypárat. Ügyfelekkel is dolgozom, találkozom olyanokkal, akiken egyszerűen nem lehet segíteni. És igen, van, aki egyszerűen nem kompatibilis az okostelefonokkal, nincs abban semmi szégyen.


Az a G3, hacsak nem hardverhibás, nem gyárilag olyan, ott valami nagyon el lett cseszerintve. Leginkább azt nézném meg, miket töltött le rá az asszony. 2-3 kamu vírusirtó/rendszergyorsító, mindenhez hozzáférést kérő zseblámpa alkalmazás, egyéb ilyen baromságok meg tudják fogni a legerősebb hardvert is. Ilyen szempontból az iPhone mondjuk előnyben van, jobban szűrik az alkalmazásboltban a szoftvereket. Azért mondom, hogy próbálj ki egyet, akár használtan is, ha nincs pénzed újra.

2016. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Ma jott ki az iPhone SE !

Ha van ismerosod amerikaban kerd meg vegye meg 399$ a 16Gbos vagy 499$ a 64Gb-os. Ha nincs senkid akkor fizesd ki afastol nalunk, max 200000Ft a nagyobbik valtozat, de megeri az utolso centig.

2016. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60-ért már kapnál iPhone 4s-t.Az legalább egy normális telefon iOS-el
2016. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Xiaomi...persze..Az a cég nem tud SEMMIT,csak másolni,lopno
2016. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elmesz egy buliba megkerdik a lanyok milyen telefonod van, azt mondod Xiaomi :-) Ha rakerdeznek miaza xiaomi megmondod, hat nem tudjatok mi az, hat a Redmi :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
2016. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vegyél kinából telefont. Nagyon jók, stabilak, erősek . Tiszta android van rajtuk.!!! Az ára meg fele annyi sincs mint a hasonló tudásúnak itthon. Én onnan hozattam, nem bántam meb, csak ajánlani tudom.
2016. ápr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!