Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kérdés a repülő üzemmód ról?

Kérdés a repülő üzemmód ról?

Figyelt kérdés
ha a telefonon repülö üzemmód bevan kapcsolva, a telefon sugároz ha még hozzá a Wi-Fi is van??

2016. márc. 29. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem, akkor nincs semilyen sugárzás, nincs vétel sem..tehát jel se ki, se be..akár wifi, akár más..

Mintha ki lenne kapcsolva...csak fényképezésre, jegyzetelésre, diktafonnak, stb használható..max a lézer optika ad ki jelet, az meg nem számít..

2016. márc. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha a Wifi is bevan kapcsolva? Akkor sem sugároz?
2016. márc. 30. 05:33
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Repulo mod es a wifi nem fer meg egymas mellett. Attol hogy az ikonja azt mutatja hogy be van kapcsolva, azon keresztul nem fogsz adatot kapni.
2016. márc. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ne higgy nekik.

Repülő módban is lehet wifizni, de itt mindig azt írják hogy nem lehet és vitatkoznak, de egyikőjük se próbálta ki.

Szóval repülőbe kapcsolsz, utána pedig bekapcsolod a wifit ha kell. A repülőgépeken is engedélyezett ez a használat, már kb 10 éve, ott is van wifi repülés közben. Legalábbis a nagyobb társaságoknál, fapadossal nem szoktam utazni.

2016. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az nem érdekel hogy repülőgép meg ilyenek a kérdésem az,hogy repülő
2016. márc. 30. 22:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Na,tehát előbb véletlen leírtam és kírtam,a kérdésem az hogy ha bevan kapcsolva a repülőüzemmód,és mellé a Wi-Fi is,akkor sugároz e a telefon.
2016. márc. 30. 22:44
 7/8 Laaszlo ***** válasza:
Lehet wifizni repülő üzemmód mellett, most próbáltam ki és engedte.
2016. márc. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Probald meg repulogepen! Mit gondolsz miert kell ott atallitani repuo uzemmodra?
2016. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!