Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudnátok...

Milyen telefont tudnátok ajánlani 30. 000-40. 000 Ft között?

Figyelt kérdés
Flottás vagyok, készülékre nincs kedvezményem, érdeklődnék, hogy függetlenül, vagy a Telekomnál milyen jó ár/érték arányú készüléket vegyek ebből az összegből.

2016. márc. 30. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Doogee X5 Pro.
2016. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy a flottás csomagodhoz milyen telefonokat tudsz venni és mennyiért.

Amúgy függetlenül 30ért Doogee x5 pro jó választás.

2016. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Doogee X5 Pro vagy LG G4c.
2016. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Matta Elemer ***** válasza:
0%
Hello nem tudom de ha tucc beszélni be mégy a telekomba és meg mondod hogy el tört a mobilod pl samsung grand prime ugyan azt szeretnéd viszavenni de most csak 30000 ezer van rá most kéne mert nem tudol beszélni a külföldi tesvérekkel hazugy és simán belle megy nekem 15000 ezer ért attàk fell a grand prime et
2016. márc. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Matta, az viszont látszik, hogy te nem tudsz értelmesen beszélni, legalábbis a helyesírásod olyan pocsék, hogy alig lehet érteni a szöveget! :D
2016. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is most ennyiért szeretnék venni függetlent, mert nincs előfizetésem csak feltöltős vagyok és a Doogee X5 Pro tényleg annyira jó?

Azt olvastam soknak hibás az érintő képernyője.

Még Samsung Grand P-én gondolkodom csak annak 1 megás a memje, vagy az ASUS ZenFone Go ZC500TG is tetszik csak az 46ezer már...

2016. ápr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!