Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 64gb vagy iPhone 6S...

IPhone 6 64gb vagy iPhone 6S 16gb?

Figyelt kérdés

2016. márc. 31. 14:33
 1/7 anonim válasza:
Csak te tudod eldönteni. Kell-e neked hely filmeknek,sorozatoknak,képeknek,videokhoz stb? Ha pedig inkabb a gyorsaság akkor az S. Személy szerintem 16gb bőven elég lenne nekem,inkább a gyorsabbat és az ujabbat választanám.
2016. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
6/64GB
2016. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 6S-nek szerintem (a szamomra egyelore haszontalan Force Touch-on kivul) a nagyon jo munosegu kameraja a legnagyobb elonye. Ezt az elonyet egy 16GB-os modellel pedig pont nem tudod kihasznalni. Szoval vagy vegyel 6S-bol nagyobb tarhellyel keszuleket ha szeretnel fotozni meg videozni, ha nem, akkor menj ra a sima 6osra.
2016. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem csak a kamera és a Force Touch a különbség, hanem a 6s-ben már 2 giga RAM van 1 helyet! Szerintem azért ez nem elhanyagolható szempont....
2016. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
iPhone 6S 64GB..:D de ez a kettő közül, amit kiírtál, inkább a 6-ost venném. Nekem is ilyenem van, csak 128 GB-os, és hidd el, 16GB nagyon kevés embernek elég! De persze attól is függ, kit szeretnél rátenni, enyémen vannak filmek, tele van játékkal, csomó alkalmazás, sok kép... És kb 60 GB van lefoglalva, de kb 10 gigányit tudnék törölni, ha szükségem lenne helyre. Tehát a 64gb-s tuti elég, az iphone 6-ot ajánlom
2016. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. ápr. 3. 00:47
 7/7 anonim ***** válasza:

iPhone 6S 64GB tulajként én sokkal inkább az iPhone 6 64GB-t venném, ha a másik lehetőség a 6S 16GB lenne...


Egyébként én nem vennék 6-ot (jó, nyilván, ha már 6S-em van:D), de szerintem 16GB borzasztóan kevés, semmire nem tudnád kihasználni a telefont.

2016. ápr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!