Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letiltott iphone5 segítség!?

Raisen87 kérdése:

Letiltott iphone5 segítség!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a fent említett ügyben.Kijött a csodálatos ios 9.3 és a telefon lefrissítette magát énmeg úgy állítottam be hogy legyen 6 számjegyes a kód (teszem hozzá hajnalban villogott és akkor) reggel mikor felkeltem az istennek sem tudtam feloldani és szépen tilotta magát. Nincs kedvem gsmbe vinni ahol 3000 megcsinálják.Próbáltam már több módszert is de kuku (Icloud Itunes) esetleg van valami tippetek mi az amivel biztosra megyek?


Válaszotokat előre is köszönöm.


2016. márc. 31. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
add vissza a tulajnak, sehol nem oldják fel 3ezerért
2016. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ilyen jellegű kommentekkel nem foglalkoznék és nem is kérnék ilyeneket én vagyok a tulaj már 2 éve és de kaptam gsmbe ajánaltot
2016. márc. 31. 19:28
 3/8 bp1985 ***** válasza:
Alaplap cserével lehet csak feloldani, az pedig nem 3000 ft... Ha valóban a tiéd (bár kétlem), akkor a papírjaival bemész egy aps-be, és segítenek.
2016. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a választ igen még mindig az enyém nem tudom ebben az országban csak tolvajok léteznek pancserok nem? amúgy komolyan 3kt mondott a pali
2016. márc. 31. 19:59
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy jelkóddal zárolt tehát a feloldó szarsággal miért kellene alaplap csere de most komolyan..
2016. márc. 31. 20:02
 6/8 anonim ***** válasza:
DFU módban?
2016. ápr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy a web-en az icloud account-oddal, ha össze volt kapcsolva, viszont feloldani így persze nem lehet az adatok törlése nélkül.
2016. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
DFU ITunes segitett mar jo a telo 😊
2016. ápr. 3. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!