Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 vagy Samsung galaxy S6?

IPhone 6 vagy Samsung galaxy S6?

Figyelt kérdés
Melyiket éri meg jobban megvenni?melyik bírja tovább stb. Ha lehet tapasztalatok alapján írjatok :)

2016. márc. 31. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
iphone 6
2016. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Galaxy s6.


Iphone 6-ról váltottam rá és nem bántam meg.

Kamerája sokkal jobb, mint az iphone-nak, a kijelzője is szebb. Aksi idejük, kb. ugyan annyi volt, mert mindketttőt napi szinten több órát használtam így egyik se úszta meg a napi töltést. Szoftveresen mindkettő hozta a maxot,a samu nekem 1x se akadt, vagy fagyott, a 6.0.1-es frissítés óta pedig iszonyat gyors is :D

2016. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. márc. 31. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Ezt neked kell eldönteni!


Ügye a tények s6 32GB tárhelyt ad alapból teljesítményben jobb viszont az Android nagyon rendszer igényű szabadabb a rendszer szóval én szertek filmeket nézni telőn ha hosszabb útra megyek és ügye sokkal könnyebb más forrásból programot telepíteni rá.


Ezzel szemben az i6 ios nem fagy stabilabb főleg most, és biztonságosabb bár nem tudom hogy ez érve e átlag embereknek szerintem de.(vannak emberek akik azt hiszik követik őket). De ebből kifolyólag erre külső programot telepíteni nehezebb.


De javaslom youtuben nézz videókat kameráról..stb.

És mobilarénán ott van mind a 2 telefon részletes elemzése ott mindent elmondanak le írják előnyöket hátrányokat.

Nézz utána alaposan.

2016. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöld kéz :)
2016. ápr. 1. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!