Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hová kell dugni a headset-et...

Hová kell dugni a headset-et a p8-as huawei-en?

Figyelt kérdés
Mert én azt hiszem, hogy a tetejére. De akkor meg nem történik semmi. Köszi, aki segít! :)

2016. márc. 31. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
pedig oda.
2016. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát pedig én bedugtam, és nem történt semmi. :D Ez a gyári füles egyébként, ami járt hozzá. Ilyen 3,5-es jack kinézete van, de tuti nem az, mert ezen 3 rovátka van.
2016. márc. 31. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen az egy jack csatlakozó de ha nem érzékeli mikor bedugod az gáz próbáld meg sima fülessel ha azt érzékeli akkor a headset a rossz ha azt sem akkor a teló jack dugója.
2016. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jajj!


Egyik sem túl kecsegtető. :/ Hát most töltőn van, de holnap megpróbálom. Köszi a választ még egyszer! :)

2016. márc. 31. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Azert 3 csikos mert van rajta mikrofon.
2016. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig ha a töltőn van, akkor is lehet a fülest használni.
2016. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nem is volt kérdéses. :D Csakhogy első töltésnél szerettem volna békén hagyni, és hagytam is. Egyébként ma beledugtam egy másik fülest és működött, majd hipp-hopp, ezzel is megbékélt, szóval okés minden.
2016. ápr. 1. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!