Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell telefont rootolni,...

Hogyan kell telefont rootolni, és vissza lehet állítani?

Figyelt kérdés

Van egy játékom, amiben ki akarom cserélni a zenét de úgy tudom hogy azt csak rootolással lehet megcsinálni, viszont azt nem tudom hogyan kell és hogy milyen kockázattal jár. Csak nagyjából tudom, hogy mi az a root.


Ha rootoltam és nem piszkáltam bele semmibe csak a játék mappájába és csak kicseréltem egy zenefájlt egy másikra, akkor utána vissza tudom állítani normál használatúra a telefont? Csak mert ez az egyetlen dolog amit szeretnék csinálni.


Ha csak ennyit akarok akkor milyen kockázatoknak vagyok kitéve?



2016. ápr. 1. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Rákeresel a konkrét típusra, hogy hogyan is kell rootolni. Aztán többnyire a leírásokban fel szokták tüntetni, hogy hogyan kell unrootolni.
2016. ápr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2016. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rákerestem és meg is találtam, igazából csak programokat találtam amire azt mondták hogy jó a rootoláshoz, de arról semmit sem találtam hogy hogyan kell unrootolni..


És 16 éves vagyok :)

2016. ápr. 1. 16:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha rootolod, ugrik a garanciája és nem lehet visszaállítani, a telefonban látszani fog, hogy fel volt törve. Egy játék zenéjéért szerintem nem éri meg. Meg amúgy sem, a root azért van, hogy biztonságban legyen a telefon, téged véd, nem ellened van. Szerintem ne is gondolj erre.
2016. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ha ugrik vele a garancia akkor hagyom.. Csak a windowsban megszoktam, hogy ha bele akarok nyúlni egy programba akkor ilyen tekintetben bele tudok nyúlni.
2016. ápr. 2. 14:53
 6/6 anonim válasza:
Írd be a google keresőjébe " hogyan lehet könnyen rootolni egy android készüléket " és nagyon sok releváns információt találhatsz így a neten.
2016. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!