Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Huawei P8...

Drake13 kérdése:

Mit gondoltok a Huawei P8 Lite készülékről?

Figyelt kérdés
3-4 éve egy LG Optimus L3-asnak vagyok "boldog" tulajdonosa. Ez a kedves készülék a "korszerű" 2.3.8-as Androidjával sajnos most már kiöregedett, ezért szeretnék venni egy új mobilt, ami egy ideig minden igényemet ki tudja elégíteni, plusz szépen néz ki. Ahogy keresgéltem a max 70 ezres árkategóriában megtaláltam a Huawei P8 Lite-ot, és nagyon megtetszett. Szép külső, és brutális hardver egy középkategóriás telefonban.Egyedül az aksival vagyok bajban. Tudni kell, hogy nem vagyok egy nagy telefon nyomkodó, nem egész nap használom. Mivel nincs mobilinternetem, emiatt még jobban korlátozódik a használata, max játékra használnám, ha nem vagyok net közelben. Illetve elég-e az aksi, ha egy okosórát szeretnék hozzá társítani, amihez elvileg folytonos Bluetooth kapcsolat kell. Top 4-edik telefon árukeresőn, szóval gondolom ennyi ember nem tévedhet. Mit gondoltok a mobilról?

2016. ápr. 2. 12:23
 1/3 anonim válasza:
Lassan két hónapja vagyok p8 Lite tulajdonos, idaig semmi probléma nem volt, egyedül annyi, kell mellé egy hordozható aksi, reggel 6:00tol 18:30ig allando mobilnet(nem wifi) játékok, netezés, youtube, filmek, puskazas alatt könnyen lemerul.
2016. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, neked milyen hordozható aksid van?
2016. ápr. 2. 12:38
 3/3 anonim válasza:
Szia! Lehet már azóta megvetted, de egyébként nincs baj az aksijával kibír egy napot töltés nélkül, úgy hogy nem használja az ember agyon!!
2016. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!