Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet frissíteni...

Miért nem lehet frissíteni core prime-ot?

Figyelt kérdés
Van egy samsung core prime-om és ha bekapcsolom akkor a "samsung galaxy core prime" felíratnál megáll, Recovery menübe nem lép be. A Download mod -ba be lehet menni próbáltam odinnal szoftvert rátenni de az odin bedobta hogy fail, a telefon pedig azt hogy "Custom binary (kernel) blocked by frp lock". Újra indítottam a download modot és most azt írja ki download modban hogy "Frimware upgrade encountered an issue. Please select recovery mode in Kies & try again." Aztán próbáltam egy recovery menüt is rátenni és szinten bedobta az odin hogy fail a telefon pedig hogy "custom binary (RECOVERY) blocked by frp lock". Hogyan lehetnl helyre hozni a telefont?

2016. ápr. 2. 14:31
 1/1 anonim válasza:
Sammobile-ból letöltöd a megfelelő szoftvert és odinnal rárakod nekem sikerült... lehet, hogy én voltam béna de nekem csak az odin v1 85-tel sikerült többinél mindig fail lett... jah és az eszköz állapota hivatalos maradt. :D
2017. aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!