Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s vagy samsu g galaxy...

Iphone 6s vagy samsu g galaxy s7 edge? P Indokojátok légyszi.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egyéb Apple készüléked vagy az ismerőseid közül többen is használnak Apple készüléket/ iPhonet akkor azt. Ha nem zavar az android, akar szereted is es nincs túl sok iPhones ismerősöd, Apple készüléked, akkor az utóbbit javaslom.
2016. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 drake13 ***** válasza:
63%
iPhone 6s. Az Apple a legmegbízhatóbb gyártó,akit ismerek. Olyan cuccokat dob össze ami messze a legjobb/legminőségibb. Fagyás a néhány éve kiadott iPad Air-en sincs. 2- 3 éve jött ki,és simán megküzd a mostani rendszerrel,alkalmazásokkal. A csúcsmobiljukon meg soha nem fogsz látni fagyást. Egyértelmű,hogy az iPhone-t ajánlom.
2016. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a kettő nagyon jó telefon lett. Ha neked ios kell, akkor 6s, ha mindegy és nem "zavar" az android meg a touch wiz, akkor samsung, meg akkor is az kell ha nagyobb képernyőt, üveg hátlapot, és víz alatti fotózást akarsz. De ha egy jó kicsi telefont akarsz, aminek nagyon jó anyaghasználata és fémhátlapja van, és még a kamera is nagyon jó, és nagyon stabil rendszert akarsz, akkor 6s.
2016. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
20%
Szerintem samsung, mert az lehet hogy kisebb de sokkal jobb én mondjuk sony fan vagyok de a samsung is nagyon jó főleg a hajlitott képernyő nagyon szép és az iphon nagyon gáz egy sony z3-nak sokkal jobb a kamerája mint az iphonnak
2016. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Most egy iPhone 6s készülékem van. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon gyors, és kiváló minőségű képeket csinál. Az iOS is teljesen megszokható, könnyű kezelni. Eddig még sosem fagyott le (igaz, csak december óta használom). Előtte egy Samsung galaxy 4s Mini telefonom volt. Fél év után használhatatlanná vált, itt határoztam el, hogy többet nem kell Samsung. Nyilván az s7 már biztos erősebb, de már nem próbálkoznék vele, így az iPhone-t ajánlom :)
2016. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Évek óta ios-sel működő készülékeket használok, jelenleg egy 6-ost, sosem volt bajom velük, az oprendszert nagyon nehéz kiakasztani, stabil nagyon. Iszonyat nagy hátránya az itunes, de elmond mindent, hogy ez a legnagyobb és azért ez még bőven tolerálható.

Nem úgy aki ismerősöm van és androidos esetleg windows phones, mind csak szidja, hogy ekkora szar, igy kifagy, úgy nincs rá app, a kedvencem az andoridos messenger, amikor fellépnek wifire és másfélnap üzeneteit és értesítésetit pityogja végig az a szar, presze ha előkerül az én telefonom akkor köcsög sznob vagyok és minek ilyen, ezt az övé is tudja....

2016. ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. Akkor szerintem azt választom. Sok ismerősömnek van iphone-ja. csak az osztályomból 9 . abból 3 6s :D
2016. ápr. 4. 20:34
 8/9 anonim ***** válasza:
iPhone 6S szerintem. Nekem most i6S-em van, ezelőtt csúcskategóriás (mármint anno :D) Samsungom volt, rühelltem. :D Akármennyire is jónak tűnnek néha, soha többet nem veszek már Samsungot.
2016. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem S4-em van és több mint 2 éve nyúzom, soha nem fagyott még le és az akksit leszámítva úgy működik,mint amikor megvettük. Én az S7 edget venném ha lenne rá pénzem, hiszen az már sokkal jobb az S4-nèl.-bár nekem ez tökéletes volt,pedig nagyon sokat használtam. Szerintem szebb is. Van egy Ipadem, elê idegesítő hogy nem tudok letölteni rá egy zenét vagy videót sem, csak az Itunessal. Amihez meg gép kell. Persze én egy Iphone 6s-nek is örülnék,de ha választhatnék inkább Samsung.
2016. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!