Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üvegfóliát mennyi idő után...

Üvegfóliát mennyi idő után kell cserélni a telefonon?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a rendes,sima fóliát 3-4 hónap után kell de az üvegfóliával még nincs ilyen tapasztalatom.

2016. ápr. 2. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

amikor megromlik kénes szaga lesz, és elkezd zöldes hólyagokat növeszteni


semmikor sem "kell", akkor cseréled amikor jónak látod (mert pl túl karcos)

2016. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. ápr. 2. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pld a pnazerglass 25 eur egy ev utan sem lett karcos, jopar eséstől megvedte a telot beton aszfalt kavics stb , 2x radiatornak zuhant azt is kibirta, sors ironiaja leesett a szőnyegre a mobil asztalrol semmi nem volt a szőnyegen es 1 ev utan szetrepedt az üvegfolia, rendeltem kinabol par euroert ujat ra ez eleg jol birja ... Ugyh szerintem ha szetreped mert eleg nehezen lesz karcos, tapasztalat
2016. ápr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
A sima fóliát sem kell 3-4 havonta cserélni, nem tudom hol hallottál ilyen baromságot...
2016. ápr. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hülyegyerek.1 válasza:
Attól függ melyik megyében laksz pl.ha Borsodban akkor gyakrabban.Ott lehet ha leejted nem is koppan.Meg attól is függ,hogy milyen háttérképet használsz mert pl.egy fullhd kép,ha elég éles belülről is megkarcolhatja az üveget ezért jobb ha oda is ragasztassz fóliát.ha egy nem elég értelemszerűen akkor kettőt.Az enyémben pl.három van belül és kettő kívül plusz bőrtok, szimat szatyor,ha elhagynám
2016. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!