Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb telefon játszásra?

Melyik jobb telefon játszásra?

Figyelt kérdés
Galaxy S5 meg a galaxy alpha között gondolkozok, melyik a gyorsabb? Melyiket éri meg jobban megvenni? Az S5 nagyobb felbontásu, minden játék futna rajta? vagy ha esetleg tudtok irjatok még par telefont amelyiket ajánljatok.( max 5.1")

2016. ápr. 3. 01:34
 1/9 anonim válasza:
100%
S5 jóval jobb
2016. ápr. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 vatafak ***** válasza:
77%
*játszásra* bármelyik jó, ha viszont JÁTÉKRA kell akkor az s5
2016. ápr. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyértelműen az S5, vagy még Huawei P8 Lite, Honor 4C, vagy OnePlus X
2016. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi 3/Redmi 2 Pro,Motorola Moto G 2015 EU.De amúgy az S5.
2016. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Komolyan, hogy jön egy s5-höz egy p8 lite? Meg a motorola, xiaomi, meg meizu telefonok...Hát én nem olyat választanék, mert ahogy kinéznek az ocsmány, és a támogatottsága is ezek közül csak a motorolának jó. Esetleg vegyél egy g3-mat, tudom egy kicsit melegszik, de jobb mint az s5. Az s5-nek is a sebtapasz mintás hátlapja elég borzasztó.
2016. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Oneplus X-nek van az egyik legjobb támogatása,szóval azt nem nagyon kéne lenézni.
2016. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kérdező meghatározta, hogy max. 5.1" legyen. Nem tudom, hogy mennyi a kerete, de az S5 és az Alpha is átlagosan 110 ezer Ft körül van, tehát ezen belül nézelődtem, és a játékokhoz erős hardver kell, így minimum 2-3 GB ram és amennyire lehet, gyors processzor, tehát 4 magosból felsőbb kategóriás Qualcomm-ok, illetve a Huawei-ben és a Honor-ban is lévő valódi 8 magos 64 bites processzor nem elhanyagolandó, így állt össze az ajánlatom, kedves #5-ös!
2016. ápr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Várd ki a P9 Lite-ot. Elvileg snapival jön, ez előny ebben a kategóriában, mert kirinre nincsenek jól optimalizálva a játékok (P8 Liteban az van)...


#5 Elég furcsa ízlésed van, ha a P8 Lite ocsmány, mellesleg a Huawei mar felnőtt a nagyokhoz.

2016. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
S5 jobban megéri.
2016. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!