Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s hátsólapi kamera hiba?

IPhone 5s hátsólapi kamera hiba?

Figyelt kérdés

A tegnapi nap folyamán frissítettem IOS 9.3.1-re. Minden rendben ment, majd körülbelül 7-8 óra múlva arra lettem figyelmes, hogy semmilyen -kamerát használó- program (maga a kamera app sem) se képes képet csinálni a hátsó kamerával. (Ezek előtt napközben minden rendben ment)

Mikor megnyitom a kamera appot, csak feketeség van, a képet sem képes ellőni, a vakut sem bírja használni (zseblámpa módban működik a vaku)

Mikor váltok elöllapira, kicsit gondolkozik, de megy rendesen.

Remélem csak szoftveres hiba, de kérlek mondjatok valami tanácsot! Mi tévő legyek?



#kamera #hiba #iPhone #IOS #meghibásodás #szoftver hiba #iPhone hiba #iPhone 5S #iphone kamera hiba #iphone 5s kamera hiba
2016. ápr. 3. 11:49
 1/1 Sirdna_ válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám, remélem nemsokára tesznek valamit. Türelem
2017. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!