Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A3 (2015) vagy...

Samsung Galaxy A3 (2015) vagy Sony Xperia M4 Aqua?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezném, akik közelében vannak ilyen telefont használó emberek, vagy éppen ők használják valamelyiket, csak mert új telefont szeretnék és ezt a kettőt nézegettem nagyon. A válaszokat előre is köszönöm ^^

2016. ápr. 3. 20:32
 1/7 anonim válasza:
A sonyt nem ismerem, de nekem A3mam van szeptember óta és egyszerűen imádom! :D Több ismerősöm is A3mat vett és ők is nagyon szeretik, eddig semmi baj nem volt egyikkel se, szóval én csak ajánlani tudom.
2016. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Norbi658441 ***** válasza:
Az Xperia M4 aqua sokkalta jobb paraméterekkel rendelkezik.Viszont ha Samsung-ot szeretnél,akkor legalább egy Galaxy A5.
2016. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mind2 tulárazott. Csak ezek a lehetőséhlveid vannak?
2016. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak ezek vannak, de köszönöm a válaszokat ^^
2016. ápr. 3. 22:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem is az m4 lenne a jobb
2016. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 outstep01 válasza:
Nekem Sony M4-em van. Nincs vele semmi problémám. Gyors és megbízható, nem fagy mint sok másik telefon. Fél éve van nálam de még egyszer sem dikerült lefagyasztani vagy túlzottan megeröltetni. Sonyhoz méltóan kicsit melegszik de nem vészes azonban a 8 giga tárhely elég kevés lesz ha nagy játékos vagy. Maga az android mindjárt a felét meg is eszi. Ha nem rootolod akkor sokat nem is tudsz belőle felszabadítani, roottal már kicsit jobb a helyzet. Teljesen vízálló. Szép képeket lehet vele készíteni víz alatt közelről mert távolra a víz tisztaságától függ a fókusz. Merítés után a hangszóró jóval halkabb mert ott megáll a víz és az istenért sem lehet kompresszor nélkül kiszárítani de kb 10 - 15 perc és minden a régi. Tehát összességében nagyon elégedett vagyok. A javaslatom az higy ha nagyon nagy játékokkal játszanál mint pl asphalt6 meg ilyenek akkor válassz olyan készüléket aminek nem ilyen karcsú a belső memóriája. Mondjuk sony z3 ha fontos a vízállóság a tárhely mellett bár a több memóriáért nagyobbra is kell nyitnod a tárcád!
2016. ápr. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sony jobb és a marshmallow frissítéssel megoldjákk a tárhely problémát, és amíg eddig kb a 8gb bol 2 volt szabad, most ugy 5 ami azert eleg soká ha van bővíti kártyád..
2016. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!