Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kérdés azokhoz akik értenek...

Kérdés azokhoz akik értenek az androidos telefonokhoz. Részletek lent?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy ClearBlock nevű alkalmazást aminek az a lényege, hogy blokkolni tudja az alkalmazásaimat egy megadott használat után (hogy ne használjam őket túl sokat) de ahhoz hogy ezt elindítsam azt kéri hogy engedélyezzem leírja, hogy hogyan de a beállításoknál ahol elvileg lennie kéne nem találom azt menüpontot amit ő ír. LG telefonom van ha esetleg valaki tudna segíteni nagyon hálás lennék. ha nem írtam elég érthetően kétlek azt is írjátok meg és próbálom jobban elmagyarázni.

2016. ápr. 4. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem volt elég részletes, de ezek alapján szerintem valószínű, hogy root jogosultágot ígényel, ezért nem tud megjelenni a beállításokban.
2016. ápr. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem nem, nem is root jog hiány, akkor az alkalmazás kapásból el sem indulna. Azt akarja, hogy fejlesztői környezetben aktiváld.

Beállítások, telefonról, build szám 7x kopp gyorsan, majd amikor kiírja a szöveget, hogy fejlesztő lettél, akkor visszanyíl, találsz új menüpontokat a beállításoknál, ott a fejlesztői lehetőségekre menj és kapcsold be a lehetőséget.

Ha ez megvan és megnyitod az adott alkalmazást, akkor mikor kéri az engedélyezést, beugrik a megfelelő menüpontba és csak egy pöcköt kel elhúznod. Remélem tudtam segíteni

2016. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm megpróbálom :)
2016. ápr. 6. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!