Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg leon 4g telefonba milyen...

Lg leon 4g telefonba milyen sim kártya kell? egyik helyen micro sim kártyát írnak máshol mini sim kártyát!

Figyelt kérdés

2016. ápr. 4. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A mini és a micro ugyan azt jelenti, valaki igy, valaki ugy mondja. A leg kisebb kártya a NANO kártya. tehát akkor egyel nagyobb méretű kell bele, mint pl LG G2, G3, Samsung S3, S4 igy hirtelen.

Tehát a középső: [link]

2016. ápr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2016. ápr. 5. 01:34
 3/4 anonim ***** válasza:

A mini és a micro nagyon nem ugyan az.

Kezdjük onnan, hogy a normál méretű sim az a bankkártya méret. Ennél kisebb a mini sim, ami a hagyományos sim kartya méret, ezt követi a micro sim amit a megjelenésekkor előszeretettel vagdostak ki a mini simből, már direkt úgy perforálják, hogy ki tudd törni. És a legkisebb a nano sim.

Az itt lévő kép jól szemléleteti a méreteket.

[link]


Amúgy a Leonba micro sim kell.

2016. ápr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyira tudtam,hogy lesz egy okoskdó. Én leírtam,hogy micro sim kell bele, de nem, az ugy nem jo, mert te másképp irod le,hogy micro sim kell bele, és az ugy a jo, a pontos, a helyes. Függetlenűl attól,hogy a nagy kártyára alig emlékszik valaki, a mini sim pedig az alap, ezt nagyon fontos volt megemlíteni. Grat.
2016. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!