Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s készülékemrol miért...

IPhone 5s készülékemrol miért nem "tűnnek el" a fotók es videók mikor icloudban le mentettem őket laptopra es utana töröltem is őket?

Figyelt kérdés
Nagyon béna vagyok az ilyesmihez, de azert mar csináltam ilyet. Es akkor sikerult is! Muszáj lenne mert jelzi a készülék hogy a tarhelyem megtelt. Beléptem az iCloud oldalán (laptopon) az e-mail cimemmel, a fotóknal a lementes lehetőséggel le mentettem őket, es utana töröltem is. A készülékről pedig nem tűntek el. Miért lehet? Máskor ugy emlékszem ugyanugy csináltam es szinkronban ugyanolyan lett a végeredmény.
2016. ápr. 5. 09:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!