Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok nekem írni pár jó...

Tudtok nekem írni pár jó IPHONE 6s tokokat?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és az iphone 6s nevű telefonomra szeretnék pár jól kinéző tokot, pár darabot már találtam is de túl drágák. Mujjo tok kilőve ha csak nem tudtok 5 ezer forint alatt.

2016. ápr. 5. 19:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Műanyag és Szilikon egyaránt jöhet. Ha jól néz ki akkor mind 1
2016. ápr. 5. 19:58
 2/3 anonim válasza:
100%
EBay-ről rengeteg tokot lehet rendelni iPhone 6s-re és általában jó minőségűek is. Az áruk változó, de a legdrágább, amit láttam az is 3000 Ft volt :) Csak sokat kell várni,míg megjön (úgy 1 hónapot)
2016. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy kivétellel minden tokom eBay-ről van. Nem mondom, hogy mind tökéletes, de akad köztük jó. Szintén 6S, egyelőre nincs semmi baja (lekopogom), pedig esett már le.
2016. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!