Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s7 vagy s6 edge?

Samsung galaxy s7 vagy s6 edge?

Figyelt kérdés

Telefont készülök venni, olyat szeretnek ami csúcskategóriás es kibírja 2-3 évig is. Apple termeket nem szeretnek, en az andoirdosat szeretem telefonon. Először az s7 edge et néztem csak az nekem túl nagy sajnos, ami nekem tetszik az a sima s7 es a s6 edge mérete. Szerintetek a kettő közül melyik legyen, vagy ha meg tudtok olyan készüléket aminek jo specifikacioi vannak, meg hosszan támogatják akkor kérlek írjatok meg.

:)



2016. ápr. 5. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
S7 ! Mert Aranyatyácska ezt ajánlja! :D :D
2016. ápr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek már annyira jó telefonok,hogy bármelyiket veszed meg, csak jól járhatsz. Nézd meg a boltban,fogdmeg,hogy melyik áll jobban a kezedre,melyik tetszik jobban. Nekem ha lenne annyi pénzem,akkor ezek közt máe így döntenék. Nekem S4-em van már több mint 2 éve,mindennap nyúzom,millió fotó,net,üzenetek és még most is hibátlanul működik.-kivéve az akksija,az màr nem olyan mint rêgen. De az S6 edge meg az S7 ennél már sokkal modernebb,bármelyikkel jól jársz és az még 2 év múlva is jól működő telefon lesz,ha nem ejted/töröd el.
2016. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen az S7, mivel ez az új változat, ami jobb is mindenben. Az s6 edge lehajló kijelzője meg nem ér annyit, hogy emiatt válaszd az s7 helyett.
2016. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!