Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilinternet, hogy is van ez?

Mobilinternet, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Szóval, évek óta volt egy okostelefonom, de net nélkül. Most lecserélem, gondoltam veszek hozzá netet is. Domino csomaghoz (feltöltőkártyás) ha veszek netet, azt külön kiszámlázzák vagy csak simán leveszik a telefonról a pénzt?

200 MB internet ha csak kb messengerezek, üzenet, hangüzenet, kép, nektek kitart 1 hónapig? A válaszokat előre is köszi.


2016. ápr. 6. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
200mb nem valami sok egy hónapra ,tán böngészésre plusz messenger...
2016. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés a 200 Mb!!! Nekem kb 1 het alatt elment mindig. Utána meg belassították a netet, szóval fel év volt mire betöltött egy oldalt....ezert is váltottam nagyobb csomagra.
2016. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam messengert használnék, ami ugye üzenet, hangfájl, kép. Nem honlapokat nézegetni.
2016. ápr. 6. 12:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát kizárólag messengerre szerintem elég a 200 mb, de magamból kiindulva úgysem csak arra használnád. Nekem 1 giga tart ki körülbelül, ha nem nézek videót, de böngészni, fb-ozni, instázni szoktam.
2016. ápr. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!