Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Play? A többi lent.

Google Play? A többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok tudna nekem valaki abban segíteni, hogy szeretnék vásárolni egy alkalmazást a google playról a telenor feltöltő kártyás mobilommal.

A problémám az lenne hogy valahányszor megadnám a mobilomat mint fizetési lehetőséget mindig ezt az üzenetet kapom: A fiók ellenőrző sms-t nem sikerült elküldeni. Próbálja meg később. 3 különböző telefonnal próbáltam már más telenoros sim kártyával és azokon sem működött.Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném.



2016. ápr. 6. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd fiókodat, hogy meggyőződj a következőkről:


Nem lépted túl szolgáltatód havi költségkeretét.

Eszközöd és előfizetésed lehetővé teszik a prémium tartalmak vásárlását.

Eszközöd képes közvetlen szolgáltatói számlázás használatára.

[link]

2016. ápr. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget közben megoldódott a szolgáltató valamiért kikapcsolta az sms küldési opciót.Most már működik.
2016. ápr. 8. 01:57
 3/5 anonim válasza:
Szia megtudod mondani h mit csináltál a telefonnal ? Mert nekem is ugyan az a problemám :/
2017. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha másnak is előjönne: engedélyeznem kellett, hogy a Play Store hozzáférjen az SMS-eimhez. Egy Redmi 4e-em van. Engedélyek, azon belül SMS, és a Google áruháznál lehúztam a csúszkát. Utána már rögtön nem is USD-ben, hanem forintban adta meg az árat. Már csak az univerzális egyenlegemet kell feltöltenem.
2018. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves 4-es.

Hol lehet engedélyezni, hogy a Play Store hozzáférjen az SMS-eimhez? Mert már bejártam az egész play áruházt, de nem találtam meg.

2021. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!