Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlanáto...

Milyen okostelefont ajánlanátok saját véleményeitek, más forrásból szerzett tapasztalatok alapján 50-100. 000 között?!

Figyelt kérdés
Már több helyen is néztem telefonokat és 4dbra szűkítettem: Samsung A3 és A5, Lg G4 és Asus Zenfone 2 ezek jók? nem vagyok valami tech zseni ezért is kérnék segítséget ezek jók-e vagy inkább mást nézzek meg mert szívesen meghallgatok bármit :)

2016. ápr. 7. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az iPhone-t javaslom, akár használtan is, nem muszáj a legújabb.


INDOKOLÁS:


Nem vagyok iPhone és Apple fan. Sőt, okosteló fan sem. Negyk két éve úgy hozta az élet, hogy szükségem lett egy e-mailt is fogadni tudó telefonra. Körbenéztem és egy barátom mondta, hogy az iPhoneok a legjobbak. Aztán egy másik barátom is azt mondta. Aztán volt olyan ismerős, aki meg szídta az Androidosokat, legfőképp a Samsungokat, hogy fagynak elég sűrűn. Kérdeztem az iPhoneosokat, hogy nekik fagy-e a telójuk. Azt mondták nem. És erre a véletlen is úgy hozta, hogy az egyik iPhone.os barát ismerőse eladta az egyéves 4S-ét. Nagyon olcsón jutottam hozzá. Két éve megvan, a készülék maga 3 éves. És nem fagy, nincs vele semmi. Ugyanakkor féléves Galaxy hiperszuper csúcsmodellek meg fagynak meg spontán bontanak pl több ismerősnél.


Tehát nekem tapasztalati úton az iPhone bevált. Én csak használom, mert kellett valami, nem vagyok rajongó, ahogy mondtam, de elégedett vagyok vele.


És nem savazok fikázok senkit és semmit, objekítve csak a tapasztalatokat írom és a cimbik észrevételeit.

2016. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem Galaxy S4-em van 2,5 éve és sosem volt vele probléma,rengeteget hasznàltam-nem csak email fogadásra-és sosem fagyott le. Az akksika már nem bírja annyit,mint új korában. Amúgy tökéletes. Én biztos valamelyik Samsungot venném,ha lenne rá pénzem az A3-mat. :)
2016. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az A szériás Samsungokat elfelejteném. Kicsit drágák ahhoz képest, hogy milyen hardver van bennük. A G4 és a Zenfone 2 köröket ver erre a két Samura. Szóval a kettő közül próbálnék dönteni.
2016. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:

Erre a kérdésre nagyrészt nem igazán szakmai választ fogsz kapni. Én is csak saját preferenciám alapján tudnék rá válaszolni...

Ha érdekel: az ASUSt nem ismerem, Samsung volt már a kezeim között, jelenleg egy G2-esem van, ami már nem mai gyerek, de még mindig jónak számít. A G4-nél még ezen is sikerült javítani valamit, szóval én azt venném.

2016. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50 és 100 között... Hát sz.tem LG G3 Vagy LG G Flex2
2016. ápr. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsősorban mire használnád?

Játékra?

Filmnézésre?

Zenehallgatásra?

Legyen-e benne FM rádió?

Mennyit fényképeznél vele?

Mekkora legyen a tárhelye? (és bővíthető legyen-e?).

Mennyire utaznál vele? (aksija miatt).

2016. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!