Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás: tudtok...

Telefon vásárlás: tudtok készüléket ajánlani?

Figyelt kérdés

Nincsenek lehetetlen igényeim.

60 000 forint alatt szeretnék telefont vásárolni ( tehát vagy régebbi csúcs kategóriás vagy közép kategóriás telefon ), hd vagy full hd ( ismétlem VAGY, tehát minimum hd, de előny a full hd ), hátlapi kamera full hd ( mondjuk 5 megapixel felett ), előlapi kamera legyen, csak ne csináljon sz.r képet ( mondjuk 2 megapixel felett ).

Minimum 2 gb ram. Előny ha vízálló.

Nem vagyok márka függő, tehát bármi jöhet, bár most közép kategóriás Samsungom van és a kamerát, illetve a kijelzőt leszámítva csalódtam benne.

Eddig két telefont ajánlottak ismerőseim, a Huawei p8 lite-ot ( ez 55 ezer körül van ), illetve a sony xperia z3 compactot ( ez viszont majdnem 90 ezer, tehát kiesik az árból ). Még a régebbi z1 compacton gondolkodtam, bár az is 70 ezer felett van.

Mit ajánlanátok?


2016. ápr. 7. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

P8 lite jó, a Z1C is elég helytálló még.

Amit még esetleg érdemes megnézni az a Xiaomi Redmi 3 vagy a Redmi note 2 prime.

2016. ápr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
60000 ft alatt szerintem nincs ilyen telefon, kivéve ha bevállalsz valami kínait...
2016. ápr. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

#2-es, és a kínai nem telefon? Pedig ugyanolyan jó minőségűek, mint a Samsung, LG, Apple, stb..., csak olcsóbbak, nem kell feleslegesen leszólni őket!

Amúgy igen, a Huawei P8 Lite talán a legjobb választás ennyiért! Mellékesen pedig a felbontásnak nem sok köze van a képminőséghez, tehát nem attól jó egy kamera, hogy hány megapixeles!

2016. ápr. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Amit kínából lehet hozatni, kb felébe kerül és jobb mint az itt kaphatók. Nem rakja tele minden lommal,szeméttel a gyártó. Tiszta android.
2016. ápr. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a windowsos Microsoft telefonokat ajánlanám ilyen árban.
2016. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Xiaomi Redmi Note 2

[link]

2016. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Redmi Note 2

[link]

2016. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!