Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lehet kikapcsolni az...

Ködmön Dávid kérdése:

Miért lehet kikapcsolni az iPhoneokat zárolt képernyőnél?

Figyelt kérdés

Mi értelme az egész findmyiphone-nak és helymeghatározásnak, ujjlenyomatnak, és jelkódnak, ha az ellopott telefont egy mozdulattal kikapcsolják és onnantól elérhetetlen a telefon...???!!!

Valaki tud megoldást rá, hogy a legközelebbi telefonomnál hogyan tudom ezt orvosolni, mert ugye iphone-nál nem lehet csak úgy kikapni az aksit, és 5-10 perc alatt nem gondolnám h egy szerelőbusszal járkál mindenki, hogy szétkapjon egy telefont, ezért még lenne esély megtalálni az ellopott telefont... Mert én most pont ebben a helyzetben vagyok, hogy fél perc alatt az ellopott telefonnak a nyomát sem tudom hála a kikapcsolásnak...



#ellopták az iphoneom #ellopott iphone #miért lehet kikapcsolni zárolt képernyővel az iphoneom #miért lehet kikapcsolni zárolt képernyővel a telefonom #elhagyott iphone #segítség iphone
2016. ápr. 8. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Mert iPhone.
2016. ápr. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Find My iPhone csak elveszett telefon esetében hatásos. Erdei ösvényen, ismerős lakásában, utcán parkoló autóban hagyott telefont meg tudsz vele találni, ellopott telefont nem. Mégis hogyan képzeled? Kihívod a TEKet, azok meg lezárnak és átkutatnak egy fél utcát, mert GPS szerint valahol ott van a telefonod?


Egyébként meg ha nem is lehetne kikapcsolni a telefont, akkor is elég berakni egy fémdobozba (Faraday kalitka), és máris elérhetetlen.


Az iPhone 2 dolgot tud tenni lopás ellen: megvédi az adataidat (amik alkalmanként többet érhetnek, mint maga az iPHone), illetve nem engedi magát újraaktiválni az Apple ID-d nélkül (az alaplap kuka, bár attól még a többi alkatrész értékesíthető).

2016. ápr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csak az iPhonet lehet kikapcsolni, hanem az összes okostelefont! ;) de köszi a választ, nehogy te is porul járj :)
2016. ápr. 9. 10:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha nem lehetett volna kikapcsolni a telefont 2 perc alatt meglett volna, mert másik telefonról egyből lehetett volna látni merre megy és szólni a rendőrségnek, de így felejtős. adatvédelemmel sokra megyek ha a telefon úgyis eltűnik. miért nem lehet úgy kikapcsolni, hogy ahhoz is fel kelljen oldani? ... vagy csak restartolni lehessen a telót kód nélkül... nem is értem.
2016. ápr. 9. 10:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor csináltál róla utoljára biztonsági mentést?
2016. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!