Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J5 vagy Doogee...

Samsung Galaxy J5 vagy Doogee x5 pro?

Figyelt kérdés
Az egyik Telenoros a másik webáruház (független, 1 év magyar gari). Kb egy árban lenne. Melyikre szavaznátok és miért?
2016. ápr. 8. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Doogee X5 Pro.Mert az alsó szegmensben lévő Samsungok ipari hulladékok,a TW ilyen gyenge HW mellett csak kínlódás lesz,túlárazott.A J5-nek talán egyedül a kamerája jobb.Amúgy jelenleg az X5 Pro az alsó szegmens bajnoka,jobbat nem találsz nála.
2016. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Norbi658441 ***** válasza:
J5-öt választanám.És a J5 nem egy ipari hulladék,el vagy tévedve.Annyi a különbség,hogy az X5 pro-nak kicsivel több ramja van meg 8gigával több tárhelye,de ezen kívül semmi sem jobb.J5-nek jobb a procija,kamerája+előlapi vaku,kijelzője.És a legfontosabb nem minőségtelen anyagokból van összerakva,szóval ha leesik 1méterről nem betörött kijelzővel fogod felemelni a telefont.Csak annyi a kis hátránya,hogy a J5 oldala lakkozva van,szóval könnyen karcolódik az oldalsó keret.De összességébe a J5 sokkalta jobb telefon szerintem.
2016. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is a Doogeet látom jobbnak. A kameráját gyengének mondják, de a 13MP-es J5-t se dicsérik, sőt ...
2016. ápr. 8. 15:13
 4/15 anonim ***** válasza:

Szolgáltatófüggőt, ha teheted, ne vegyél!

és... én is a Doogee x5 pro-t javaslom. Hasonló árban vétek Samsungot venni (a csúcskategóriában jól tarol, ezt el kell ismerni, de 50.000 Ft körül, a többi gyártó telefonjai, simán körberöhögik).

Itt viszont, 30.000 Ft-ért (igen, jól olvasod, ennyiért), már Doogee x6 pro-t is tudsz venni: [link]

Ha még mindig 50.000 Ft a határ, akkor Xiaomi Redmi 3 is szóba jöhet - [link]

Jó válogatást (igen, webáruház ez is és igaz, hogy nem árt az óvatosság, de azért webáruházak között is, ég és föld a különbség - például, az emagot messze kerüld el, de az eustockról rosszat nem hallani és azért valljuk be, ez is fontos, mert a hírnévért meg kell dolgozniuk).

2016. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Dooge vásárlói vélemények:

" Ami nem tetszik: egy kb. 1*3cm-es felületen érzéketlen a kijelzője, gyári selejt


Gyári selejt példány, a kijező egy része teljesen érzéketlen, ott nem lehet semmire kattintani "


"A szép kijelző meglepett,ezért az árért roszabbra számitottam.

Bár a touch része nem jol sikerült ,lehet én kifogtam egy hibásat ,de az alsó részén kb fél cm en nem érzékeli az érintést.A másik gyenge pontja a kamera,nappal egész jó képeket lehet késziteni ,de ha kevés a fény a fotók szinte használhatatlanok."

Samsungnál ilyen nincsen, ennek ellenére én is filózok a telón...De lehet Asus-t veszek inkább az minőségi összeszerelés csak +10ezer...

2016. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
J5. Hasonló hardver, szebb kijelző, jobb kamera. Egyébként már ki is néztem magamnak, hogy ez lesz a következő telefonom.
2016. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#2.Te nagyon el vagy tévedve.Egy S410 hogy lenne már erősebb...

[link]

Teszteket is néztem és mindenhol elveri.A J5 pedig ugyan olyan hulladék.Minden normális 50K-s telefon szarrá veri,de még ez a 30K-s X5 Pro is.

2016. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#5.ÁÁÁ nincs ilyen a Samsung-nál...

Mégis azzal vannak tele a szervizek és nem mással.Nincs mit ezen vitatni,olcsó Samsunggal csak kínlódni fogsz,a TW miatt.Persze a nevet fizeted meg nem a minőséget.

2016. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Norbi658441 ***** válasza:

Antutu benchmark-okat nézz meg róla,küldök linkeket is

X5 pro: https://www.youtube.com/watch?v=3HwjIu4rfkU

J5: https://www.youtube.com/watch?v=vyCmgKjBU2M


X5 pro: 21461 pont

J5 : 19974 pont

2016. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Norbi658441 ***** válasza:

Fordítva bocsi

X5 pro: 19974 pont

J5 : 21461 pont

2016. ápr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!