Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit ajánlanál SamsungSamsung...

Mit ajánlanál SamsungSamsung galaxy s7 IPhone SE Sony z5c?

Figyelt kérdés
Van kereken egy hetem eldönteni melyiket vegyem meg. Nem akarok IPhone vs Android háborút mindegyik tetszik nem tudok dönteni😪

2016. ápr. 9. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
iPhone SE, nem csak azért, mert iOS, hanem mert jelenleg a legjobb telefon, ami beleillik egy átlagos kézbe.
2016. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a Z5 re szavazok, az is tök jól kézbe illik.
2016. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem az SE kicsi lenne egy 5colos telefon után viszont eléggé tartok az Androidtól de őszintén az S7 nagyon bejön pontosabb tapasztalatok az új Androidos felső kategóriáról?:) a régi felsőkategóriás S4 illetve Z1 szörnyű volt azóta javult valamelyest??:)
2016. ápr. 9. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kicsi az iPhone SE, akkor ott az 6S.
2016. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A 6s már nem fér bele az árba
2016. ápr. 9. 18:42
 6/7 anonim válasza:
Ezek közül az s7-t választanám, a mostani felső kategóriás androidokról főleg s6, s7 jókat lehet hallani ( mondom ezt úgy, hogy IPhone -m van )
2016. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha kis telefont szeretnél venni, ami kitart jó pár évig akkor iPhone SE, ha kicsinyled akkor vegyél iPhone 6S-t, most én is azt vettem és nagyon jó, nagyobb de nekem kézbe illik, viszont nincs túl nagy kezem :)
2016. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!