Viber probléma?

Figyelt kérdés

Viber van a számítógépemen (Windows), meg a telefonomon is.

A telefonomat visszacseréltem a régire.(Azon is volt valaha Viber) A számok szinkronizálódtak, ha például beszélek egy emberrel, a vele váltott üzeneteimet nem látom a számítógépen- és ha számítógépen beszélek valakivel, az sem jelenik meg a mobilomon. Régen ez nem volt így, ez olyan most,mintha két különböző viberem lenne.


Mit csináljak?



2016. ápr. 9. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen a Viber, ezzel nem tudsz mit csinálni :( En akkor szembesültem ezzel, mikor ujra kellett raknom a laptopomat, és nekem sem töltötte be a Viber üziket amik előtte voltak, meg akkor sem ha a telefonon rajta voltak.... Remelem kezdenek ezzel valamit, mert tényleg elég zavaró.
2016. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!