Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyes gombok nem működnek,...

Egyes gombok nem működnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hete vettem a GSmart Classic nevű telefonom, és ma valami történt vele mivel nem működnek egyes gombok. Amikor törölni akarok akkor új sort kezd, ha a jobb oldalon levő gombokat nyomom szintén új sort kezd. A kameránál amikor hátulsóról elsőre váltanék csak fotó a hátsóval. Kikapcsolni, illetve újraindítani sem tudtam. Gyári beállítást alkalmaztam de nem segít. Valakinek van ötlete hogy mit csináljak?
2016. ápr. 9. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami az üvegen van gomb (vissza,haza,opciók) gombok rosszalkodnak?
2016. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, de azért megírom: tanuld meg kezelni a telefonodat. Nekem fél éve van okos telefonom, de még ma is csinál ujjakat.

Csak egy tipp a kameránál: az enyém úgy vált kamerát, hogy ha hátul sötét van, akkor az elsőt kapcsolja be.

2016. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ma is csinál ujjakat


Ujj a kezeden van. Olyat elég érdekes lenne ha tudna csinálni egy telefon. Vagy ha mégis akkor igazán meg lehetne tanítani más testrészek készítését is neki. Az orvostudomány biztos nagy hasznát venné ennek a képességnek.

2016. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, a billentyűzet jobbik fele, illetve az egész telefon jobbik fele nem működik. Nem igazán tudok vele mit kezdeni
2016. ápr. 9. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd szervizbe. Ezen nem segít semmilyen otthoni szoftveres mókolás.
2016. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem az érintő panel ment tönkre vagy a telefon operációs rendszere.
2016. ápr. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!