Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung grand neo plus?

Samsung grand neo plus?

Figyelt kérdés
Olyan írjon véleményt légyszi akinek volt/van ilyen telefonja.Mert az ára elég alacsony és emag-on elég jó kommentek vannak.És azon gondolkodom hogy ilyet vegyek e vagy pedig Iphone 5-öt.Mert igazából iphone-t akartam de egyik ismerősömnek is ilyen van és teljesen meg van vele elégedve és tényleg jól néz ki, azt hittem míg nem tudtam mi a neve hogy kb 60.000 körül van az ára. Szerintetek melyik lenne jobb? mert az iphone-ra is sokan mondják hogy szar.

2016. ápr. 9. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
régi
2016. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas kijező, alacsony felbontás = vacak kép, a hardver harmatgyenge. Nem tudom ki az aki tudja dicsérni ezt a telefont. Esetleg ha 15-ért adnák akkor azt lehetne mondani, hogy annyiért megteszi.

Egy iPhone 5 simán körberöhögi ezt a Samut.

2016. ápr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ipari hulladék.
2016. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!