Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vagyok azon a ponton,...

Most vagyok azon a ponton, hogy új telefont vegyek. Viszont nem tudom eldönteni, hogy Samsung Galaxy S7-et vagy IPhone 6s-t vegyek! Szerintetek melyiket lenne érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Azta k***, de jól megy neked. Nem tom akkor mit rinyálnak a politika részben, hogy orbán így, orbán úgy, ezek szerint tényleg működnek a magyar reformok. Ja, a kérdésre válaszolva sztem vedd meg mindkettőt, nem hiszem hogy gondot okozna anyagilag, aztán nézd meg melyiket jobb használni, a másikat add el vagy dobd a kukába.
2016. ápr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó telefon, mégis az s7-et venném. Van a családban 6s, viszont én s7 edget vettem. Sokkal jobb az akkuja, kamerája, gyors és vezeték nélküli töltőt is támogat. Ez a telefon valóban vízálló! Nem valami humbuk mint egyes sony szériánál. Látom később is ha jött értesítésem, nem úgy mint az iphonenál. Nincs értesítő led sem pedig always On funkciója.
2016. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

S7

Az elsőnek pedig: attól, hogy a kérdező pont megteheti (vagy régóta spórol rá!), nem ez az átlag.

2016. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, nem csak naponta van ugyanilyen kérdésből vagy egy tucat.
2016. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ferenc Király egy szál cigiért eladta az országot úgyhogy, ne rinyáljatok...


Emlékeztek 2006-ra? Öszödi beszéd stb. És ez a fa ssz opó még mindig Politizál?... Wufff

2016. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!