Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont lenne érdemes...

Milyen telefont lenne érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Nektek melyik telefon vált be? Én mindig rosszabbakat fogtam ki ezért gondoltam megkérdezem,hogy nektek mi vált be. Árba 40.000Ft-tól 80.000ig bármi jöhet.

Ui.:Inkább az androidosokat kedvelem



2016. ápr. 10. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én külföldről rendeltem eddig 2 DOOGEE márkájú telefont, és mind a kettő nagyon szuperül bevált, a család többi tagjainak is ilyet vettünk később és azok is jól működnek, úgyhogy én csak ajánlani tudom. Most egy Y100 Plus-t használok. Minden értelemben meg vagyok vele elégedve, sosem volt még vele problémám.

Sajna az én tapasztalatom az, hogy akármilyen telefont veszek, 1 évnél tovább nem bírja. Nem ejtem le, nem áztatom el, egyszerűen szoftveresen adják fel a küzdelmet velem. Emiatt is döntöttem úgy, hogy ha már tényleg csak ennyi ideig tart, akkor legyen egy olcsóbb telefon.

Az y100 plus nekem 43000 ft-omba került szállítással együtt, andorid 5.1 van rajta.

Nem akarlak rábeszélni, csak tapasztalatokat írtam.

2016. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennyiért:

Motorola Moto G2,Xioami Redmi 2 Pro,Xioami Redmi 3,Meizu M2,Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Note 3,Meizu M2 Note,Sony Xperia C4,Huawei P8 Lite,Honor 4C/4X/5X,LG G4S,Lenovo Vive P1m,Doogee F5,ASUS Zenfone 2 Laser,LG G3,Xiaomi Mi 4C,Motorola Moto G3 EU.

2016. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én innen rendeletem. Nagyon megbízható oldal, még eddig semmi hiba nem volt vele. A telefon is szuper.

Válogathatsz kedvedre.

[link]

2016. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát azért 40 000 Ft nem kis különbség, ebben az "ártarományban" elég sok jó van, például:


LG G4c

LG G3

Doogee X5 Pro

Doogee F5

Honor 4C

Honor 5X

Huawei P8 Lite

Huawei Ascend P7

Meizu m2 Note

Xiaomi Redmi Note 2 Prime

Xiaomi Redmi Note 3

Asus Zenfone 2 Dual

Asus Padfone S

2016. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Xiaomi redmi note 3ban nem fogsz csalódni
2016. ápr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! xiaomi redmi note 3-al lehet megpróbálkozok vagy valamelyik doogeeval :)
2016. ápr. 11. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!