Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilnettel kapcsolatosan van...

Nagyadi99 kérdése:

Mobilnettel kapcsolatosan van egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Szóval, az lenne hogy lehet e olyat csinálni a telekomnál, hogy bemegyek az üzletbe és mondom nekik hogy x megabyte-ot kérnék erre az x számra? Vagy csak rendszeres havi fizetéssel adnak netet?
2016. ápr. 11. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Na most k. gyorsan írd be a gugliba ezt a két szót: telekom mobilinternet

Csak azért, hogy lásd, valóban 3 mp alatt meg lehet találni a kívánt információt és a jövőben erre szokjál is rá.

De annyit segítek, hogy át kell kattintani a "nincs még net..." fülre, mert a T a szolgáltatóktól megszokott aljassággal alakította ki a táblázatot:

[link]

Az egyes tarifáknál megtalálod, hogy kell sms-ben megrendelni.

És a ha nagyon zsírprofi akarsz lenni, akkor a telószámodal beregisztrálsz a T weblapon és magad kezelheted a szolgáltatásokat.

2016. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszodat de ne oktass legyel szives en csak azt varnam el hogy igen vagy nem
2016. ápr. 11. 19:13
 3/4 axonbite ***** válasza:
Én T-mobil feltöltőkártyás vagyok havi 2000Ft-ért 500MB netet kapok ha van rá fedezetem automatikusan vonják. Előfizetésnél gyanítom csomagváltással valósítható meg hasonló kívánság.
2016. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első csak segített , nem kioktatott. Csak azt magyarázta el hogy ezután hogyan tudsz magad is boldogulni.
2016. ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!