Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlatok 5...

Milyen telefont ajánlatok 5 inch és 100. 000 ft alatt?

Figyelt kérdés

Számomra egy telefonban a kamera és az op rendszer frisessége a lényeg, de főkeg a kamera.

Eddig a Samsung galaxy A3 (2016) ami megfogott, de kiváncsi vagyok a véleményeitekre. :)


2016. ápr. 12. 23:45
 1/5 anonim válasza:
0%
Samsung Galaxy S4 mini
2016. ápr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:
69%
Sony Z3 Compact.
2016. ápr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
LG G3, egyértelműen vitte nálam a prímet :) Viszont 5,5-s.
2016. ápr. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

én a nexus 5x-et ajánlanám (most sima 5-öm van, a kamerája nem túl jó, de amúgy szeretem, és még egy ideig nem is tervezem lecserélni, pedig már több éves modell, 5", de tudok vele egy kézzel is írni, pedig nem olyan nagy a kezem), elsőnek jönnek rá az android frissítések, és nincs teleszemetelve, mint a samsung telefonok, amitől be tudnak eléggé lassulni igaz, hogy 5.2", de nekem akkora telefon még beleférne, plusz egy fullhd kijelző jobban mutat, meg nekem személy szerint nem tetszenek az amoled kijelzők, mondjuk másnak meg pont az tetszik, bár amit te néztél ki, az se tűnik rossznak, csak ugye samsung, meg amúgy a nexus 5x minden paramétere jobb :P (ujjlenyomat-leolvasó, processzor, ram, akksi, bár a nagyobb kijelző jobban viszi), bár a jó hardver nem feltétlen garantálja a jó felhasználói élményt, és persze ez csak egy vélemény és nem akarlak lebeszélni, azt vedd meg elsősorban, amelyik neked tetszik, olvass róla sok véleményt olyanoktól, akiknek olyan van, menj akár el előtte valahova kipróbálni (mediamarkt, pannon/t-mobile/vodafone bolt, samsung bolt), nyomkodd meg, nézd meg, illik-e a kezedbe

jó vásárlást :)

2016. ápr. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Xiaomi Mi4 vagy OnePlus X
2016. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!